Silkroad Online Destek Platformu
Siteden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Siteden Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSilkroad OnlineLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemize Mod Ve Deneme Mod Alınacaktır.Başvuru için Tıklayınız...

Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!!

2 posters
YazarMesaj
ƒ€ñ€яßâ]-[¢£
Deneme Mod
Deneme Mod
ƒ€ñ€яßâ]-[¢£

Erkek Mesaj Sayısı : 24

Seviye
Seviye:1:
Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!! Left_bar_bleue1/1Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!! Empty_bar_bleue  (1/1)

Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!! Empty
MesajKonu: Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!!   Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!! Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 7:13 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Merhaba arkadaşlar Counter-Strike oynamak için sizin için setup uploadladım diyer setuplar gibi patch gerektirmez
denenmiştir ben kullanıyorum şuan + setupla birlikte server listeside eklenmektedir.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anlatım:İndirdiğimiz Dosyayı Rar dan çıkarıp 2 kere tıklıyoruz karşımıza kur & iptal seçenekleri geliyor...Kur u tıklıyoruz ve kurulum bittikten sonra ''......reg dosyası kayıt defterine eklensinmi?'' Sorusuna evet diyoruz...Smile
Buda sXe injected setupıdır bu olmadan Counter-Strike serverlerinden otomatik olarak atılırsınız o yüzden bunu PC mize kuruyoruz Smile

Anlatım:İndirdiğimiz dosyayı Rar dan cıkarıp 2 kere tıklıyoruz karşımıza dil seçeneği çıkıyor istediğimizi seçip ilerle diyoruz sonrada Kur & İptal seçeneği çıkıyor karşımıza Kur dedikten sonra Finish & Son Butonunu tıklıyoruz ve sXe injected imizde hazır Smile Açıp oyuna giriyoruz ve Counter-Strike 'ın keyfine bakıyoruz Very Happy
Bol Fraglar... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İyi Forumlar... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

SAYGILARIMIZLA...

En son 1z1a1q tarafından Perş. Ocak 21, 2010 1:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Emre67380
Admin
Admin
Emre67380

Erkek Mesaj Sayısı : 50

Seviye
Seviye:1:
Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!! Left_bar_bleue50/50Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!! Empty_bar_bleue  (50/50)

Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!! Empty
MesajKonu: Geri: Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!!   Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!! Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 7:29 pm

Hmm Güzel olmuş Smile
https://silkroad.ace.st

Counter-Strike v1.6 setup (patch gerektirmez denenmiştir..) + sXe injected güncel link !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter-Strike Bölüm Kuralları
» Counter-Strike Yardım Bölümü
» Counter-Strike Movie Yapımı (Video Çekme efekt v.b)
» Sunworld Loader!Sunworl Oto pot!Sunworld Outo Select Patch Hepsi Burda!
» Sitemize Link - Konu Açma Kuralları Eklemek İçin Gerekli Kurallar